importhelp

+38 (048) 771-49-99

+38 (093) 825-65-82

+38 (096) 674-16-07

office@importhelp.com.ua
Вы сейчас здесь: ГЛАВНАЯ
Среда, 12 Дек 2018

Відбулась зустріч в.о. Голови ДФС Мирослава Продана та Генерального секретаря Всесвітньої митної організації Куніо Мікурія

Перспективи подальшого розвитку співпраці між Україною та Всесвітньою митною організацією обговорили під час зустрічі в.о. Голови ДФС Мирослав Продан та Генеральний секретар Всесвітньої митної організації (ВМО) Куніо Мікурія 8 липня у м. Брюссель у рамках 129/130 сесій Ради митного співробітництва.

   Мирослав Продан відзначив постійну підтримку, яку Всесвітня митна організація надає у процесі реформування і модернізації української митниці.

   “Минулого року за підтримки Всесвітньої митної організації був відкритий Регіональний кінологічний центр у м.Хмельницькому, продовжилася активна робота щодо впровадження Системи націлювання ризиків щодо вантажів ВМО. Все це сприятиме підвищенню можливостей митних органів України ефективно реагувати на сучасні виклики у митній сфері”, - підкреслив в.о. Голови ДФС.

   За його словами, фахівці ДФС та експерти ВМО беруть активну участь у спільних заходах, що, безперечно, сприяє зміцненню відносин Україна – ВМО та впровадженню найкращих світових стандартів та практик у митну систему України.

   “Ми вдячні за підтримку та участь фахівців ВМО у III Міжнародних змаганнях кінологічних команд Україна–2017 з пошуку наркотичних засобів, зброї, набоїв, тютюнових виробів. Ми також сподіваємось на подальшу підтримку з боку ВМО кандидатів від ДФС на участь у програмах ВМО та призначення на посади у Секретаріаті ВМО”, - зазначив Мирослав Продан.

   Очільник ДФС підкреслив, що впровадження стандартів Всесвітньої митної організації та виконання положень Угоди про асоціацію Україна-ЄС – це основні напрями реформування митних органів України.

   У свою чергу Генеральний секретар Всесвітньої митної організації Куніо Мікурія надав позитивну оцінку заходам ДФС з впровадення рефом у митній сфері.

   “Ми позитивно оцінюємо останні зміни в митних органах ДФС, які спрямовані на розвиток митної інфраструктури та підвищення рівня заробітної плати співробітникам. У свою чергу запевняю, що ВМО готова і в подальшому активно взаємодіяти з ДФС з метою впровадження передового досвіду розвинутих країн світу”, - наголосив Куніо Мікурія.

   В.о. Голови ДФС Мирослав Продан та Генеральний секретар Всесвітньої митної організації Куніо Мікурія домовилися про подальшу співпрацю.

developed by