Доставка вантажів з Польщі

Республіка Польща - держава, яка знаходиться в центральній Європі, межує з Росією, Литвою, Білоруссю, Словаччиною, Чехією, Німеччиною, Україною і має вихід до Балтійського моря. У країні знаходяться три найбільших торгових порту - Гдиня, Гданськ і Щецин. Динаміка зростання вантажообігу цих торгових портів в 10 разів вище, ніж в українських портах. Найбільшим портом є Гданськ, його вантажообіг за рік становить 40,6 мнл. тонн. В цей порт заходять всі міжнародні морські лінії YANGMING, OOCL, MSC, EVERGREEN, CMA, ZIM, MAERSK, APL і ін., Що дає можливість прийому великої кількості вантажів, а наявність безлічі митних ліцензійних складів на території Польщі, налагоджені логістичні системи дозволяють відправку транзитних вантажів в інші країни, як повними контейнерами (Full Container Loading), так і збірних вантажів (Less Container Loading), для подальшої митного очищення в країні призначення.

Польща є одним з найважливіших стратегічних партнерів України, завдяки територіальній близькості наших держав, що і сприяє зростанню товарообігу. Україна експортує в Польщу в основному продукцію сировинного характеру, а імпортуються в нашу країну обладнання, моторні транспортні засоби, комбайни, целюлозно-паперові вироби (пакувальна тара), запчастини, корми для тварин, косметика для обличчя та тіла, підгузники, вироби з ПВХ, фурнітура та інші товари.

Найбільш вигідним видом транспортування вантажів з Польщі в Україну безумовно є автомобільний.
Компанія Importhelp на ринку логістичних послуг з 2011 року, і має великий досвід по доставці різного виду товарів з Польщі, звідки і почала свої перші автодоставки.

Ми надаємо наступний спектр послуг

  • Допомога в переговорах з Постачальником.
  • Доставка вантажів до Польщі з більш ніж 127 країн морським, залізничним, авіа та авто транспортом.
  • Митне очищення вантажів і при необхідності, допомогу в сертифікації та отримання необхідної документації для випуску товарів у вільний обіг в Польщі.
  • Відкриття експортної декларації (EX-1) для постачальника нашим митним агентством.
  • Консолідація та зберігання вантажів на СТЗ та митних ліцензійних складах в Гдині, Варшаві, Хелмі, Перемишлі.
  • Перевезення LCL вантажів з Польщі в усі міста України.
  • Надання послуг митного брокера та митних гарантій в Україні.
  • Гарантовані строки доставки.
  • Оперативне вирішення виникаючих питань з особистим менеджером 24/7.
  • Доставка вантажів з Польщі за системою «від дверей до дверей», що включає в себе перевезення та митне очищення.

Ми пропонуємо як повний комплекс, так і окремі логістичні послуги з вищевказаного переліку.

Ми знаємо, як оптимізувати Ваші витрати на логістику! Залиште контакти і ми знайдемо для Вас оптимальні шляхи доставки!

Вартість доставки