Міжнародні авіаперевезення

Компанія Імпортхелп пропонує професійні послуги у сфері авіаперевезення вантажів з 127 країн світу на вигідних умовах для кожного замовника. Можлива доставка товарів як в Україну, аеропорти Києва або Одеси, так і в Європу. Ми працюємо з комплектними і зі збірними вантажами будь-яких видів і габаритів, в тому числі і тих, які відносяться до категорії «небезпечні». Ваше замовлення буде знаходитися в пункті призначення вже через 3-4 дні. Також можлива доставка вантажів авіа «під ключ» від складу на склад або від дверей до дверей. Максимальні терміни виконання даних робіт – 14 днів. Звертайтеся, наші фахівці знайдуть індивідуальні рішення для кожного замовника з точки зору матеріальних і тимчасових витрат.

Особливості доставки

Визнані одним з найбільш ефективних способів транспортування товарів:

  • у 2-3 рази швидше, ніж ж/д, авто - і морські перевезення;
  • виконуються з дотриманням всіх правил перевезення;
  • надійні: Ви отримуєте вантаж в цілості й схоронності;
  • універсальні: можна перевозити товари вагою від 5 кг.

На тлі цих переваг «дорожнеча» доставки авіа нерідко перебільшена. Ознайомтеся з ціновою політикою нашої компанії і переконайтеся особисто в доступності послуги.

Переваги співпраці з Імпортхелп

Звертаючись в нашу компанію, ви отримуєте надійного і перевіреного часом виконавця. Ми пропонуємо клієнтам фіксовану ціну перевезення, матеріальну відповідальність за схоронність вантажів і дотримання часу доставки, компетентні консультації. Наші фахівці допоможуть вам прорахувати рівень витрат і прибутку, в індивідуальному порядку визначаючи доцільність перевезення авіаційним транспортом.

Не важливо, чи ви довіряєте нам збірні авіаперевезення або комплектні, ви гарантовано отримуєте професійне рішення транспортування будь-яких видів продукції. Звертайтеся до наших менеджерів за більш детальною консультацією.

Отримати пропозицію