МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ

Компанія Імпортхелп пропонує фахову допомогу у сфері митного оформлення товарів, що ввозяться в Україну з будь-яких країн світу. Наша компанія давно і успішно працює на цьому ринку, що дозволяє нам пропонувати якісні послуги, зводячи до мінімуму матеріальні і тимчасові витрати даного етапу міжнародного перевезення вантажів. Фахівці досконально знайомі з самою процедурою і правилами імпорту. Все це дозволяє їм знаходити індивідуальні рішення для кожного клієнта.

Особливості послуги

В послуги нашої компанії з міжнародного митного оформлення входить комплексна організація всього процесу. Ми беремо на себе:

  • добірку кодів на підставі українського класифікатора;
  • підготовку повного пакету документів, який буде потрібно при оформленні вантажів на митниці, укладення договору з компаніями-відправниками;
  • перевірку наявного пакету документів ще до початку відвантаження, що дозволяє спочатку виявити і усунути недоліки;
  • безпосередню акредитацію на митниці;
  • електронне декларування;
  • митне очищення;
  • оптимізацію платежів.

Переваги співпраці з Імпортхелп

Довіряючи нам митне оформлення вантажів, ви позбавляєте себе від маси клопоту і проблем, отримуючи швидке і якісне рішення поставленого завдання. Наші фахівці ретельно контролюють кожен з етапів, миттєво реагуючи на проблеми і вирішуючи їх. Замовнику за першим запитом надається детальна інформація про кожен з етапів даного процесу. Наші фахівці до дрібниць знайомі з процедурою митного оформлення, що дозволяє їм швидко і ефективно вирішувати навіть складні завдання.

Звертайтеся, і переконайтеся особисто, наскільки простим і безпроблемним може бути даний етап міжнародної доставки вантажів. Більш детальну інформацію вам нададуть наші менеджери.

Отримати пропозицію